Kleszcze

Zabiegi na kleszcze, komary i inne szkodniki.

Jeśli masz dość walki z kleszczami i komarami na swoim podwórku, dobrze trafiłeś. Oferujemy niedrogie, skuteczne rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych jak i komercyjnych, dzięki czemu znów możesz cieszyć się przebywaniem na zewnątrz.

Niezależnie od tego, czy masz zwierzęta domowe, dzieci, czy po prostu lubisz siedzieć i cieszyć się ogrodem, nasi wyszkoleni pracownicy zapewnią, że możesz to robić bez irytujących owadów gryzących Cię na każdym kroku.

Jak skutecznie chronić się przed kleszczami?

Do skutecznego zwalczania kleszczy należy dokonywać sezonowych oprysków zwalczających owady. Zlecając to zadanie naszej firmie, mają Państwo pewność, że zrobimy to w sposób profesjonalny i bezpieczny, używając właściwego sprzętu i atestowanych środków chemicznych.

Preparaty chemiczne, których używamy zwalczają nie tylko kleszcze, ale również wykazują dużą skuteczność w walce z mrówkami, pchłami, pająkami, komarami, muchami i osami.

Cennik

Cena zawiera jednorazowy koszt oprysku, z położeniem bariery ochronnej na krzewach, o przedłużonym działaniu. Do mieszaniny chemicznej dodajemy wspomagacz (utrwalacz), dzięki temu uzyskujemy efekt oprysków o totalnym działaniu: na kleszcze, meszki, komary, gzy i muchy. Liście i trawa pokryta jest specjalnym preparatem niespłukiwanym przez deszcz, a środek owadobójczy utrzymuje się nawet do kilku miesięcy przy średnio obfitych opadach deszczu. Chemia dopuszczona jest do oprysków terenów otwartych, parków, łąk, ogrodów, boisk i miejsc użyteczności publicznej jak np. placów zabaw, stołówek itd. Posiada atesty Polskie i EU.

Teren do 500 m2  od 200 do 350 zł w zależności od ilości krzewów, drzew, ukształtowania terenu itd.

 

Teren do 1000m2 od 350 do 500 zł w zależności od ilości krzewów, drzew, ukształtowania terenu itd.

 

Teren do 2000m2 od 500 do 1000 zł w zależności od ilości krzewów, drzew, ukształtowania terenu itd.

 

Tereny większe – cena ustalana indywidualnie

Dla wygody, wycenę likwidacji owadów możemy ustalić poprzez zdjęcia satelitarne z map Google. Po podaniu adresu obliczamy wielkość terenu i podajemy cenę.